KONST / Litografier / Litografi 8132062
nr 813 2062
John-Erik Franzén
(1942-2022), Sverige
Litografi, John-Erik Franzén (f. 1942), signerad-78, 65/100, motivets mått: 23x49
John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm., död 2022.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 mars 2013
kl 20:36:21
11/3 20:28:47
John-Erik Franzén
Läs mer om John-Erik Franzén